مراکز میزبان بیلبائو بیلبائو لالیگا اسپانیا

مراکز: میزبان بیلبائو بیلبائو لالیگا اسپانیا بتیس آدوریس

گت بلاگز سمنان اجرای طرح میهمان و میزبان در مدارس استان

رئیس شرکت دانش آموزی استان سمنان گفت : طرح ملی میهمان و میزبان در ۱۵۰ گروه دانش‌آموزی پیشتاز و فرزانه این استان اجرا شد.

اجرای طرح میهمان و میزبان در مدارس استان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، محمدرضا عامریان مدیر شرکت دانش آموزی استان سمنان در نشست شورای معاونان شرکت دانش آموزی استان سمنان گفت : این طرح ملی با ابتکار شرکت دانش آموزی استان سمنان در امسال تحصیلی اجرای شده است است.

عبارات مهم : میزبان
وی با بیان اینکه مقدمات اجرای این طرح ملی از سال گذشته تحصیلی در استان سمنان مهیا شده است بود تصریح کرد: اجرای آزمایشی طرح میهمان و میزبان در استان سمنان در امسال تحصیلی انجام شده است و موفقیت آمیز بوده است.

رئیس شرکت دانش آموزی استان سمنان بیان کرد: این طرح در یکصد مدرسه ابتدایی و متوسطه استان سمنان و با حضور 150 گروه تشکیلاتی پیشتاز و فرزانه این استان اجرایی شد.

عامریان با بیان اینکه طرح ملی مهمان و میزبان جهت اجرا در مدارس سراسر کشور به شرکت دانش آموزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران پیشنهاد شده است است ابراز امیدواری کرد تا با کمک مدیران شرکت دانش آموزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در سال آینده تحصیلی به صورت سراسری اجرا شود.

وی با بیان اینکه طرح میهمان و میزبان با همکاری دانش آموزان و اولیای آنان در مدارس استان سمنان اجرایی شود اضافه کرد: در اجرای این طرح یک گروه تشکیلاتی پیشتاز یا فرزانه استان سمنان میزبان گروه دیگری از دانش آموزان همجنس تشکیلاتی خود و والدین آنان خواهد شد و طرح پنج شنبه های بدون کتاب در مدارس نیز محقق می شود.
انتهای خبر / ه

واژه های کلیدی: میزبان | میهمان | استان سمنان | اجرا | طرح میهمان و میزبان | مدارس سمنان | سازمان دانش آموزی سمنان | دانش آموزان پیشتاز سمنانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog