مراکز میزبان بیلبائو بیلبائو لالیگا اسپانیا

مراکز: میزبان بیلبائو بیلبائو لالیگا اسپانیا بتیس آدوریس

گت بلاگز استان ها بازگشت ۲۰۰ معدنچی به کار ، معدن زمستان یورت بازگشایی می‌شود

رئیس شرکت صنعت، معدن و تجارت گلستان از بازگشایی معدن زمستان یورت آزادشهر، بازگشت به کار کارگران این معدن و ادامه خاک‌برداری در تونل یک خبر داد.

بازگشت ۲۰۰ معدنچی به کار ، معدن زمستان یورت بازگشایی می‌شود

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، حسینقلی قوانلو اظهار کرد: هفته گذشته جلسه ای با نمایندگان اداره کار و صنعت و معدن با مسئولان مربوطه و همچنین پیمانکار برگزار شد و تصمیم بر این شد تونل های بدون مسئله معدن زمستان یورت آزادشهر بازگشایی شود.
وی افزود: در دیدار هفته گذشته کارشناسان اعلام کردند تونل دو و سه و یک A مسئله ایمنی نداشتند و تنها به جهت اینکه دوباره اتفاقی رخ ندهد، تعطیل شده است بودند.

عبارات مهم : کارگر

رئیس صنعت، معدن و تجارت گلستان ادامه داد: صبح شنبه (امروز) دیدار مجدد انجام شده است و اگر مشکلی وجود داشته باشد صورت جلسه می شود تا پیمانکار به برطرف نقص آن ها اقدام کند.
بازگشت ۲۰۰ معدنچی به کار
قوانلو تصریح کرد: از ۲۵۰ کارگر بدون کار شده است معدن زمستان یورت آزادشهر ظرف مدت یک ماه حدود ۲۰۰ نفر آن ها آرام آرام به کار بازمی گردند.
وی بابیان اینکه تونل یک هنوز نیاز به خاک برداری دارد، خاطرنشان کرد: راجع به تونل شماره یک، بعد از حضور مجدد تیم حقیقت یاب و اعلام دلایل اتفاق معدن زمستان یورت، تصمیم گیری می شود.
به گفته قوانلو در هفته گذشته، یکی دو روز کارگران در معدن زمستان یورت تجمع کرده بودند و اجازه انجام خاک برداری نداده بودند ولی با هماهنگی فرمانداری، از صبح شنبه (امروز) کار خاک برداری و برطرف نقص تونل ادامه می یابد.
وی اضافه کرد: احتمالا هفته آینده عملیات خاک برداری به اتمام می رسد و تیم حقیقت یاب مجدد در معدن زمستان یورت حضور می یابند.
لازم به ذکر هست؛ اتفاق انفجار و انتشار گاز و سپس ریزش تونل پیش از ظهر چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر ۴۳ کشته و ۴۴۴ مصدوم برجا گذاشت.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: کارگر | زمستان | کارگران | معدن زمستان یورت | بازگشایی معدن زمستان یورت | خاک برداری معدن زمستان یورت | آزاد شهر | 250 کارگر بدون کار شده است زمستان یورت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog